Aarhus University Seal / Aarhus Universitets segl

Medarbejdere

Navn Jobtitel E-mail Telefon Mobil Bygning
Adamsen, Janne B Funch Laborant janne.adamsen@anis.au.dk +4593508086 DP25, 3364
Albertsen, Tina Institutsekretær tina.albertsen@anis.au.dk +4587157901 K27
Aljundi, Amin Turki Forsøgsmedarbejder amin.aljundi@anis.au.dk C20, 3031
Amorim Franchi, Guilherme Ph.d.-studerende amorimfranchi@anis.au.dk
Andersen, Agnete Gargulak Praktikant agnete.g.a@anis.au.dk +4587154278 K27, 3202
Andersen, Henrik Krogh Jordbrugstekniker hka@anis.au.dk +4587158082 +4521621824 K27, 3221
Andersen, Ole Møller Forsøgsmedarbejder ole.mollerandersen@anis.au.dk +4587157526 +4525170035
Andersen, Tanja Forsøgsmedarbejder tanjah.andersen@anis.au.dk +4587157542 +4522139668
Anneberg, Inger Seniorrådgiver inger.anneberg@anis.au.dk +4587157854 +4521745708 S20, 3335
Bak, Mette Jordbrugsteknolog mette.bak@anis.au.dk +4551445758
Balthzersen, Kirsten Lund Forsøgstekniker kirsten.balthzersen@anis.au.dk +4587157597 +4520726583
Berg, Hanne Vestergaard Laborant hannev.berg@anis.au.dk +4521622306 +4521622306 C22, 3005
Bertelsen, Maja Ph.d.-studerende maja@anis.au.dk
Berthelsen, Carsten Laborant carsten.berthelsen@anis.au.dk +4521621886 C20, 2047
Bitsch, Thomas Forsøgsmedhjælper thomas.bitsch@anis.au.dk +4587157608 +4522620981
Bitsch, Tina Press Christensen Forsøgsmedarbejder tina.bitsch@anis.au.dk +4587157505 +4525127356
Bjerregaard, Ester Jordbrugsteknolog ester.bjerregaard@anis.au.dk +4593508225
Bjerring, Martin It-medarbejder martin.bjerring@anis.au.dk +4587158085 +4522261508 S20, 3307
Bolt, Dines Thøger dibo@anis.au.dk K27, 3205
Bonnerup, Amalie Helene amalie.bonnerup@anis.au.dk K27, 3202
Bouqueau, Anaëlle Forsøgsmedarbejder anaelle.bouqueau@anis.au.dk
Børsting, Christian Friis Seniorrådgiver cfb@anis.au.dk +4587157638 +4551938665 C20, 3046
Callesen, Henrik Professor henrik.callesen@anis.au.dk +4587157989 +4520803435 DP25, 3368
Canibe, Nuria Seniorforsker nuria.canibe@anis.au.dk +4587158058 D23, 3214
Carlsen, Camilla Kjeldahl Landbrugselev camilla.carlsen@anis.au.dk
Chassé, Élisabeth Ph.d.-studerende elisabeth.chasse@anis.au.dk
Christensen, Carsten Kjærulff Jordbrugstekniker carstenkjaerulff.christensen@anis.au.dk +4587157952 +4521621122 K27, 3207
Christensen, Janne Winther Lektor jwc@anis.au.dk +4587158075 K27, 3206
Christensen, Michael Forsøgsmedarbejder michael.christensen@anis.au.dk +4587157521 +4520769985
Christensen, Thomas Forsøgsmedarbejder thomas.christensen@anis.au.dk +4587991500 DKC
Clausen, Jens Balslev Laborant jens.clausen@anis.au.dk +4521621859 C20, 2047
Coutant, Mathilde Pauline Ph.d.-studerende mathilde.coutant@anis.au.dk
Curtasu, Mihai Videnskabelig assistent mihai.curtasu@anis.au.dk D23
Dal, Lene Rosborg Laborant lener.dal@anis.au.dk +4521621997 D23, 3291
Dalgaard, Tina Sørensen Lektor tina.dalgaard@anis.au.dk +4587158052 P25, 3334
Dalsager, Rikke Dyrepasserelev rikkedalsager@anis.au.dk
Devaux, Mélissa melissa.devaux@anis.au.dk S.20, 3346
Dupont, Lucie Gæstestuderende lucie.dupont@anis.au.dk +4587154875 S.20, 3346
Dyhr, Nils Søndergaard Forsøgsmedarbejder nils.dyhr@anis.au.dk
Engberg, Ricarda Margarete Lektor ricarda.engberg@anis.au.dk +4587157904 D23, 3293
Engelbreth, Nina Forsøgsmedarbejder ninav.engelbreth@anis.au.dk +4587157743 +4520814987
Engelsmann, Maiken Christina N Ph.d.-studerende maiken.engelsmann@anis.au.dk
Eskildsen, Maria Ph.d.-studerende maria.eskildsen@anis.au.dk +4587157967 D20, 3119
Feyera, Takele Postdoc takele.feyera@anis.au.dk G22
Foldager, Leslie Seniorforsker leslie@anis.au.dk +4587157896 K27, 3216
Fredsted, Martin Agergaard Forsøgsmedarbejder maf@anis.au.dk +4522701411
Giagnoni, Giulio Videnskabelig assistent gigi@anis.au.dk
Gildbjerg, Lars Bilde It-medarbejder lars.gildbjerg@anis.au.dk +4587157818 S20, 3306
Gould, Louisa Meira Ph.d.-studerende louisa.gould@anis.au.dk
Handberg, Stina Greis Laborant stina.handberg@anis.au.dk +4523826303 +4523826303 G22, 3074