Aarhus University Seal / Aarhus Universitets segl

Medarbejdere

Navn Jobtitel E-mail Telefon Mobil Bygning
Hansen, Sally Ph.d.-studerende sally.hansen@anis.au.dk F20, 3389
Hedemann, Mette Skou Seniorforsker mette.hedemann@anis.au.dk +4551448783 +4551448783 G22, 3078
Hellwing, Anne Louise Frydendahl Akademisk medarbejder annelouise.hellwing@anis.au.dk +4587157903 C20, 3032
Henriksen, Britt Forsker britt.henriksen@anis.au.dk +4587151223 S20, 3342
Hernandez Castellano, Lorenzo E Adjunkt lhc@anis.au.dk +4587154262 C20, 3042
Herskin, Mette S. Seniorforsker mettes.herskin@anis.au.dk +4550502969 +4550502969 S20, 3312
Hjortholm, Anne Louise Jordbrugsteknolog annelouise.hjortholm@anis.au.dk +4520468187
Højberg, Ole Seniorforsker ole.hojberg@anis.au.dk +4587157792 D23, 3326
Houbak, Birthe Jordbrugstekniker birthe.houbak@anis.au.dk +4587157952 +4521621568 FS20, 3353
Hvelplund, Torben Seniorforsker emeritus torben.hvelplund@anis.au.dk +4520911180 C20, 3032
Høeg Fuglsang-Damgaard, Lene Ph.d.-studerende fuglsang@anis.au.dk S20, 3309
Højgaard, Camilla Kaae Ph.d.-studerende cakh@anis.au.dk
Iburg-Krogh, Mette Kontorfunktionær mette.iburg@anis.au.dk +4587158048 S20, 3345
Ingerslev, Anne Krog Akademisk medarbejder annek.ingerslev@anis.au.dk F20, 3385
Ingvartsen, Klaus Lønne Institutleder kli@anis.au.dk +4587157757 +4529630094 K27, 3208
Isaksen, Rasmus Jordbrugsteknolog ri@anis.au.dk
Jacobsen, Henning Haugaard Forsøgstekniker henningh.jacobsen@anis.au.dk +4587157561
Jacobsen, Mie Meilstrup Landbrugselev mija@anis.au.dk
Jakobsen, Tina Specialkonsulent tina.jakobsen@anis.au.dk +4526116315 K27, 3220
Jakobsen, Torkild Nyholm Jordbrugstekniker torkild.jakobsen@anis.au.dk +4587157601 +4522114144 C20, 3031
Jensen, Allan Kvorning Landbrugsmedarbejder allan.jensen@anis.au.dk +4587157547 +4520801997
Jensen, Anton Steen Jordbrugstekniker antons.jensen@anis.au.dk +4587157948 SF20, 3357
Jensen, Betty Terskov Specialarbejder bettyt.jensen@anis.au.dk
Jensen, Celina Nicole Røssner Forsøgsmedarbejder celina.roessner@anis.au.dk
Jensen, Eilif Tage Forsøgsmedarbejder ejlif.jensen@anis.au.dk +4587157531 +4525152760
Jensen, Henriette Forsøgsmedarbejder henriette.jensen@anis.au.dk +4522306843
Jensen, Julie Sloth Institutsekretær julie.sloth.jensen@anis.au.dk +4520679508 +4520679508 C20, 3032 (1)
Jensen, Karin Kvorning Veterinærsygeplejerske karink.jensen@anis.au.dk 25159195
Jensen, Kurt Preben Forsøgstekniker kurtp.jensen@anis.au.dk +4587157574 +4522248992
Jensen, Mads Ravn It-medarbejder madsr.jensen@anis.au.dk +4541893288 K27, 3218
Jensen, Margit Bak Seniorforsker margitbak.jensen@anis.au.dk +4587157941 S20, 3344
Jensen, Søren Krogh Professor skj@anis.au.dk +4587118076 F20, 3365
Jepsen, Inger Marie Laborant ingerm.jepsen@anis.au.dk +4521621960 D23, 3325
Johansen, Marianne Postdoc marianne.johansen@anis.au.dk +4587157859 C20, 3047
Johansen, Thomas Jordbrugsteknolog thomas.johansen@anis.au.dk
Juhl, Camilla Forsøgsmedarbejder camilla.juhl@anis.au.dk
Jørgensen, Erik Seniorforsker erik.jorgensen@anis.au.dk +4587158009 K27, 3219
Jørgensen, Henry Johs. Høgh Seniorforsker emeritus henry.jorgensen@anis.au.dk +4587158071 D23, 3327
Pedersen, Mette Lykkegaard Forsøgsmedarbejder mettel.jorgensen@anis.au.dk +4587154298 +4525170110 D23, 3252
Kaiser, Marianne Ørnstrup Videnskabelig assistent maka@anis.au.dk +4522354544 S20, 3311
Kjeldsen, Maria Holst Ph.d.-studerende maria.kjeldsen@anis.au.dk
Kjærup, Rikke Brødsgaard AC-TAP rikke.kjaerup@anis.au.dk P25, 3330
Knudsen, Knud Erik Bach Professor knuderik.bachknudsen@anis.au.dk +4587158063 +4520647598 G22, 3073
Kobek-Kjeldager, Cecilie Videnskabelig assistent cecilie.kobek-kjeldager@anis.au.dk
Kongsted, Hanne Forsker hanne.kongsted@anis.au.dk +4587157853 +4593508454 S20, 3343
Kristiansen, Anne Marie Laborant annem.kristiansen@anis.au.dk +4587157856 C22, 3004-1
Krogh, Mogens Agerbo Forsker mogens.krogh@anis.au.dk +4523659010 D25, 3302
Krustrup, Anne Laborant anne.krustrup@anis.au.dk +4521621833 C20, 3043
Kudahl, Anne Braad Seniorrådgiver anneb.kudahl@anis.au.dk +4587157935 D25, 3303
Larsen, Frederik Ph.d.-studerende ftl@anis.au.dk